Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell Speakerphone SP3022
Насладете се богат, ясен звук с най-интелигентния високоговорител в света, сертифициран от Microsoft Teams. Вашият глас остава ясен по време на срещи, като AI Noise Cancellation филтрира целия фонов шум във вашата среда. Dell SP3022 ви осигурява истински стерео изход, с ляв и десен високоговорител и широколентов аудио честотен диапазон, който ви дава богат звук без изкривявания, независимо дали работите усилено или слушате музика. Висококачественото аудио позволява на множество участници да говорят едновременно, а анулирането на ехото елиминира прекъсванията и объркванията по време на разговори. Dell SP3022 ви помага да изпълните всички ваши бизнес задачи лесно чрез възможността за бърз достъп до срещи и известия с помощта на специален бутон MS Teams. Освен това може да свържете високоговорителя към монитори, лаптопи или настолни компютри през USB-A или USB-C портовете му. Благодарение на вграденото място за съхранение на кабели ще поддържате работното си пространство спретнато и подредено.
| Високоговорител, тип | Wired VoIP desktop speakerphone |
|---|---|
| Брой високоговорители | True Stereo-Output, with left and right speakers and wide-band audio frequency range, gives you distortion-free, rich audio, when whether you're hard at work or listening to music. |
| Контрол на звука | Volume, microphone on/mute switch, status indicator, answer/end, power/streaming LED indicator, reject call, microphone volume, Microsoft Teams button, answer call |
| Микрофон | Omni-directional (Frequency 120 - 7000 Hz, Signal-to-Noise Ratio 72 dB, Noise Cancelling) |
| Интерфейс | Connect the speakerphone to monitors, laptops, or desktops through the USB-A or USB-C ports |
| Bluetooth | - |
| Честотен обхват, Hz | 90 - 20 000 Hz |
| Изх. мощност, W | 2 x 1.8W (USB 3.0), 2 x 1W (USB 2.0) |
| Захранване, тип | Wired, USB-A to USB-C adapter - 85 cm |
| Водоустойчивост | - |
| Размери, mm | 226 x 71 x 58 mm |
| Тегло, g | 327 g |
| Цвят | Grey |
| Други | Digital signal processing, full duplex audio, echo cancelation, AI Noise Cancellation; Full Duplex Audio allows multiple participants to speak simultaneously, and echo-cancellation eliminates interruptions |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.