Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell 2TB Hard Drive SATA 6Gbps 7.2K 512n 3.5in NON HOT PLUG chassis
| Предназначен за | Сървъри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 2 000 GB (2 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 3.5" (8.89 cm) |
| Интерфейс | Serial ATA III |
| Цвят | - |
| Други | Cabled Customer Kit, Compatible with T160, R260 and other |
| Скорост, об/мин | 7 200 rpm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.