Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell 4TB HDD SAS ISE 12Gbps 7.2K 512n 3.5in Hot-Plug, CUS Kit, Compatible with T440, T340, POWERVAULT ME5012 and others
| Предназначен за | Сървъри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 4 000 GB (4 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 3.5" (8.89 cm) |
| Интерфейс | SAS |
| Цвят | - |
| Други | Compatible with T440, T340, POWERVAULT ME5012 and others |
| Скорост, об/мин | 7 200 rpm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.