Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Dell 1.2TB 10K RPM SAS 12Gbps 512n 2.5in Hot-plug drive, 3.5in, Hybrid Carrier, for PowerEdge R740XD, PowerEdge R7425, NX3240 and many others
| Предназначен за | Сървъри |
|---|---|
| Капацитет, GB | 1 200 GB (1.2 TB) |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 3.5" (8.89 cm) |
| Интерфейс | SAS 12Gbps |
| Цвят | - |
| Други | PowerEdge R740XD, PowerEdge R7425, NX3240 and many others |
| Скорост, об/мин | 10 000 rpm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.