Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Epson EF-61G Lifestudio Pop Ice Green
Преносим smart проектор, Sound by Bose, Google TV, Full HD, 700 лумена, 3LCD x RGB-LED, настройка без усилие, употреба на закрито и на открито. Насладете се на наистина завладяващи моменти с преносимите smart проектори Epson Lifestudio. Елегантни, компактни и заредени с функции, те са проектирани с усъвършенствана, най-съвременна технология за изображения и аудио, вградени функции за smart TV и лесна настройка за безпроблемно завладяващо забавление на закрито и навън. Насладете се на богато и кристално чисто аудио, задвижвано от найсъвременната технология Sound by Bose, с интегриран Bluetooth и Dolby Audio за наистина потапящо изживяване. Озарете живота си с визуализации със 700 лумена Full HD, задвижвани от 3LCD x RGB-LED от Epson, които осигуряват живи, реалистични изображения. С поддръжка на HDR10и динамичен коефициент на контрастност от 5 000 000:1 за ясни сенки, фини детайли и дълбоки черни тонове. Лесен достъп до над 400 000 филма и телевизионни предавания, включително любимите ви филми от Netflix, YouTube, Disney+, Prime Video и други*. Използвайте гласови команди с Google Assistant, за да управлявате проектора, търсите съдържание, стартирате приложения и пускате музика. С Google Cast предавайте филми, предавания, снимки и музика директно от телефона или таблета си.
| Технология | 3LCD Technology, RGB-LED |
|---|---|
| Яркост, lumens | 700 lumens |
| Контраст | Over 5.000.000 : 1 |
| Разд. способност | Full HD 1080p, 1920x1080 |
| Размер на екрана, inch | 30" - 150" |
| Поддържане на формати | 16:9 |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | Normal:24 dB (A) - Economy:20 dB (A) |
| Коефициент на увеличение | Digital, Factor:1 - 3,33 |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1 - 3,33 : 1) |
| Опция за безжично прожектиране | Wi-Fi 6 (802.11ax/ac), Bluetooth 5.2, Screen Mirroring (Miracast), Epson iProjection App, Google Cast (Chromecast built-in) |
| Входове | USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B, DC-in |
| Изходи | Stereo mini jack audio out |
| HDMI | HDMI (HDCP 2.3) |
| Лампа живот, h | 20,000 Hours (Standard) / 20,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 19.9 x 7.5 x 19.0 |
| Тегло, kg | 1.6 kg |
| Цвят | Ice green |
| Лампа, W | 65 W, RGB LED |
| Други | HDR10, HLG |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.