Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Epson EF-72 Lifestudio Flex Plus Oak
Преносим smart проектор, Sound by Bose, Google TV, 4K Pro UHD, 1000 лумена, 3LCD x RGB-LED, регулируема стойка, настройка без усилие, употреба на закрито и на открито. Насладете се на наистина завладяващи моменти с преносимите smart проектори Epson Lifestudio. Елегантни, компактни и заредени с функции, те са проектирани с усъвършенствана, най-съвременна технология за изображения и аудио, вградени функции за smart TV и лесна настройка за безпроблемно завладяващо забавление на закрито и навън. Насладете се на богато и кристално чисто аудио, задвижвано от найсъвременната технология Sound by Bose, с интегриран Bluetooth и Dolby Audio за наистина потапящо изживяване. Озарете живота си с визуализации със 1 000 лумена 4K Pro UHD, задвижвани от 3LCD x RGB-LED от Epson, които осигуряват живи, реалистични изображения. С поддръжка на HDR10и динамичен коефициент на контрастност от 5 000 000:1 за ясни сенки, фини детайли и дълбоки черни тонове.
| Технология | 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter, Triple Core Engine |
|---|---|
| Яркост, lumens | 700 lumens |
| Контраст | Over 5.000.000 : 1 |
| Разд. способност | 4K, Full HD 1080p |
| Размер на екрана, inch | 30" - 150" |
| Поддържане на формати | 16:9, HDR10, HLG |
| Звук | 10W |
| Шум при работа, dB | Normal:28 dB (A) - Economy:22 dB (A) |
| Коефициент на увеличение | Digital, Factor:1 - 3,33 |
| Късофокусен | no (Throw Ratio: 1 - 3,33 : 1) |
| Опция за безжично прожектиране | Wi-Fi 5/6, Chromecast Built-in, Screen Mirroring, Apps for Google TV, Bluetooth Audio, Epson iProjection |
| Входове | 1 x HDMI (HDCP 2.3), 1 x USB 2.0 Type-A, 1 x USB Type-C |
| Изходи | 5W + 5W stereo with dual passive radiator, 1 x 3.5 mm Stereo Mini Jack |
| HDMI | HDMI (ARC/eARC) |
| Лампа живот, h | 20,000 Hours (Standard) / 20,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 19.0 x 19.0 x 24.9 |
| Тегло, kg | 4.0 kg |
| Цвят | Oak |
| Други | Google TV, Built-in speaker, Chromecast, Digital zoom, Fit to Screen, Frame-Interpolation |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.