Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Gaming PC Case IRID 505 ARGB V2 Midi Tower Window Black
Богата функционалност с модерен дизайн и здрава конструкция. Тази PC кутия се отличава с висококачествени материали, образуващи защитна броня около вашите компоненти, като едновременно с това позволява въздухът лесно да циркулира вътре. Irid 505 ARGB ще ви предостави всичко необходимо, допълнено от впечатляваща цветна визия. Предната част на кутията е перфорирана, докато страничният панел е изработен от закалено стъкло с естетичен черен принт. Четирите ARGB вентилатора ще превърнат Irid 505 в истинско произведение на изкуството. Моделът впечатлява не само със своята функционалност, но и с уникалния си външен вид. Irid 505 ARGB ви позволява да създадете истински вълнуваща игрална атмосфера и да придадете невероятно излъчване на своя гейминг кът. Ако искате да бъдете сигурни, че вашият компютър се представя възможно най-добре, хардуерните компоненти трябва да могат да работят при оптимална температура. Спокойствие и звуков комфорт се осигурява от четирите висококачествени и много тихи 120-милиметрови вентилатора с ARGB осветление. Ако искате, кутията може да побере и повече вентилатори с размер до 140 мм. Можете лесно да монтирате Mini-ITX, Micro-ATX и ATX в кутията, без да се притеснявате за намиране на съвместими компоненти. За максимален комфорт на употреба, в горната част на кутията ще намерите четири USB порта, включително два USB 3.0 порта. Удобно сме поставили два жака близо до вас, така че да можете лесно да включвате слушалки и микрофон. Всичко това идва в комбинация с бутон, който контролира феноменалното ARGB осветление, така че да можете да го настроите според вашите предпочитания. Вие решавате какви компоненти да поставите в компютъра си. Ако е необходимо, можете да инсталирате течно охлаждане до 360 мм! Irid 505 ARGB предлага пълна свобода, когато става въпрос за хардуер и широка гама от опции за охлаждане. Genesis Irid 505 ARGB предлага среда, свободна от прах, за дълго време. Комплектът включва три противопрахови филтъра, за да се осигури максимална чистота.
| Тип кутия | Middle Tower |
|---|---|
| Вентилатори | Front: 3 x 120 mm or 2 x 140 mm; Top: 2 x 120 mm or 2 x 140 mm; Rear: 1 x 120 mm |
| Поддържани радиатори | Front: up to 360 mm; Top: up to 280 mm |
| Комплектация | Pre-installed fans: Front: 3 x 120 mm; Rear: 1 x 120 mm |
| Интерфейс | Mini Jack x2, USB Type-A 2.0 x2, USB Type-A 3.0 x2 |
| Поддържани дискове | 7 x 2.5", 2 x 3.5" |
| Разширителен слот | 8 Slots |
| E-ATX | - |
| ATX | yes |
| mATX | yes |
| ITX | yes |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Макс. височина на охладител, mm | 165 mm |
| Макс. дължина на видеокарта, mm | 380 mm |
| Макс. дължина на захранване, mm | 190 mm |
| Тегло, kg | 6.95 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 447 x 220 x 510 mm |
| Цвят | Black |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.