Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Gaming Chair Nitro 720 Black-Red
Всеки запален геймър знае, че концентрацията и мотивацията му намалява, когато се чувства некомфортно по време на игра. Затова Genesis Nitro 720 е създаден с цел оптимален комфорт по време на дългите ви гейминг маратони. Този стол е конструиран от висококачествен издръжлив метал, а столът издържа на натоварването до 150 кг. Този стол ви позволява да регулирате височината на седалката му между 46.5 - 53.5 см, както и да нагласяте позицията на 3D подлакътниците му. Друга интересна функционалност е опцията да регулирате ъгъла на облегалката, дори до полулегнала позиция. Така всеки геймър има възможността да си почине качествено след дълга и напрегната виртуална битка. По този начин ще премахнете натрупаното напрежение и болка в гърба си. Освен това столът разполага с умно разположени възглавници, които са позиционирани на ключови места, така че да осигурят поддръжка на врата и кръста ви. Тапицерията на Nitro 720 е направена от висококачествен мек материал, който ви гарантира максимален комфорт и удобство, дори след часове интензивен гейминг.
| Максимално натоварване, кг | 150 kg |
|---|---|
| Регулиране на височина | 46.5 - 53.5 cm |
| Регулируеми подлакътници | 3D Armrest adjustment |
| Наклон | 90 - 135 ° |
| Люлеещ механизъм | Rocking function |
| Газов амортисьор | Class 4 |
| Ергономичен дизайн | Ergonomic construction |
| Регулируеми възглавници | yes |
| Подсветка | - |
| Материал | Nylon with CareGlide coating |
| Цвят | Red |
| Тегло, kg | 20 kg |
| Ширина на седалката | 62 cm |
| Дълбочина на седалката | 50 cm |
| Височина на облегалката | 83.5 cm |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 620 x 500 x 1350 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.