Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Genesis Gaming Chair Trit 660 RGB Gray
Геймърският стол Genesis Trit 660 RGB е уникална хармония от комфорт, стил и издръжливост. Съчетавайки ергономичност и модерни допълнителни функции като RGB подсветка, той не само осигурява удобство и дълготрайност, но и ви позволява да го съчетаете със стила на всяко геймърско пространство. Столът е оборудван с ергономични възглавници за глава и лумбална опора, изработени от мемори пяна, която перфектно се адаптира към тялото ви, осигурявайки опора и комфорт по време на продължителни гейминг сесии. Освен това облегалката и седалката са по-широки, така че нищо да не притиска раменете и ханша ви, което допълнително повишава комфорта. Основата на Trit 660 RGB е здрава метална рамка за пълна стабилност и дишаща материя, която за разлика от евтината еко кожа не се напуква и осигурява по-добър термичен комфорт. Използвана е и устойчива на деформации пяна, която гарантира дълготрайност през годините. Седалката е проектирана с мисъл за стабилност и опора, като за поддържане на пяната са използвани здрави еластични ленти. Genesis Trit 660 RGB предлага над 300 впечатляващи режима на подсветка, които можете да персонализирате според предпочитанията си. С възможност за регулиране на скоростта и яркостта на ефектите ще създадете незабравима атмосфера в стаята си, независимо дали играете RPG, RTS или любимото си мултиплейър заглавие. Дори ако използвате нестандартно бюро, Trit 660 RGB ви гарантира напълно регулируема височина и ъгъл на облегалката, което позволява лесно да настроите стола според своя ръст и предпочитания. Освен това регулируемите 2D подлакътници дават възможност за настройка на височината и ширината им, осигурявайки удобна гейминг позиция. На гърба на облегалката ще откриете джоб, в който могат да се скрият кабелите за захранване на подсветката. Там лесно можете да съхранявате и външна батерия, дистанционното за LED подсветката и други необходими аксесоари, за да поддържате работното си място подредено. Нещо повече, столът е оборудван с големи 60 мм колелца с покритие CareGlide, които предпазват пода от надраскване и осигуряват плавно движение върху различни видове настилки, така че не е нужно да се притеснявате от евентуални повреди.
| Максимално натоварване, кг | 150 kg |
|---|---|
| Регулиране на височина | 45 cm - 52 cm |
| Регулируеми подлакътници | 2D Armrest adjustment |
| Заключващ механизъм на облегалката | Buttefly |
| Наклон | 135 ° |
| Люлеещ механизъм | Rocking function |
| Газов амортисьор | Class 4 |
| Ергономичен дизайн | Ergonomic construction |
| Регулируеми възглавници | yes |
| Подсветка | - |
| Материал | Nylon with CareGlide coating |
| Цвят | Grey |
| Ширина на седалката | 54,5 cm |
| Дълбочина на седалката | 51 cm |
| Височина на облегалката | 86 cm |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 545 x 510 x 1360 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.