Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HP ScanJet Ent Flow 9000 s1 Scanner
Скенерът HP ScanJet Enterprise Flow 9000 s1 е идеален за сканиране на широкоформатни документи и залесно справяне с тежки натоварвания. Сканирайте широк диапазон от размери до A3 - Плакати, технически чертежи и други - този скенер обработва до A3документи, без да прави компромис с качеството. Сканирайте широк спектър от документи - дори множество смесени размерии типове носители - с HP EveryPage. Запазете деликатните документи с режима "Ниска скорост", който предпазватънките хартии по време на сканиране. Увеличете производителността и намалете прекъсванията - Сканирайте документи светкавично бързо, с двустранно сканиране с едноминаване до 80 страници/ 160 изображения в минута. Справяте се с тежките натоварвания с АПУ за 100 A3страници - препоръчва сеза 30 000 листа на ден. Спестете време и намалете отпадъците с двустранно сканиране, коетосканира всичките Ви данни с едно минаване. Отмятате задачите бързо и лесно - с 2-редовия, 16-знаков LCD дисплей и бутони. Опростяване на задачите с автоматизирани работни потоци - Дигитализирайте файловете, без да се притеснявате за изчерпване на мястотоза съхранение, с ефективното компресиране на файлове. Лесно прехвърляйте сканирания в редактируем текст, PDF файлове свъзможност за търсене и други типове файлове, като използвате вграденотоOCR. Спестете време за четене и класифициране на файлове със скенер, койторазпознава Вашите файлове и го прави вместо Вас. Сканирайте изображения директно в приложения с включени ипълнофункционални драйвери TWAIN, ISIS и WIA. Ускорете работните процеси с документи и редактирайте с интелигентниинструменти от софтуера HP Scan Premium. Защитете сканирането си от злонамерен софтуер - Получавате безопасно стартиране с HP Secure Boot, който автоматичнопроверява дали кодът на BIOS е защитен. Дръжте компрометирания фърмуер далеч с валидиране на кода на фърмуерана HP, което свежда до минимум излагането на подобни опити.
| Скенер, тип | Color; Sheetfed, DADF; CMOS CIS (Contact Image Sensor) |
|---|---|
| Медия, тип | Cut Sheet Paper, Printed Paper (Laser and ink), Pre-Punched Paper, Bank Checks, Business Cards, Carbonless forms, Previously stapled media with staple removed, Carrier sheet purchased from HP |
| Медия, размер | A3, A4, B5, A5, A6, A7, A8; 69 x 50.8 mm to 297 x 5842 mm |
| Медия, g/m2 | 28 to 420 g/m2 |
| Скенер скорост черно, стр./мин | Up to 80 ppm/160 ipm (b&w, color, 300 dpi) |
| Скенер скорост цветно, стр./мин | Up to 80 ppm/160 ipm (b&w, color, 300 dpi) |
| Скенер резолюция | Up to 600 x 600 dpi (Optical); Enhanced scanning resolution: Up to 1200 dpi |
| Дълбочина на цвета при сканиране | 24-bit (external), 48-bit (internal) |
| Нива на сивота | 256 |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Scan to PC/USB Drive/Email/Network Folder/SharePoint/Shortcut/Cloud; Auto Document Classification; Manual Reduction; Scan to Multi Destination; Auto Orientation; Blank Page Removal; Barcode Detection; Digitial Stamp; Batch Seperation |
| Листоподаващо устройство | 100 Sheets DADF |
| Двустранно сканиране | Single-pass duplex |
| Капацитет за хартия | 100 sheets |
| Адаптер за негативи | - |
| Максимален размер на сканираната област, mm | Max.: 297 x 5842 mm; Min.: 50.8 x 69 mm |
| Файлови формати | BMP; CSV; Excel (XLS); Excel ( XLSX); JPEG; JPG; PDF; PDF/A; PNG; RTF; Searchable PDF; TIFF; TXT; Word (DOC); Word (DOCX); XML; XPS |
| Интерфейс | 1 SuperSpeed USB 3.0 |
| Мрежа | - |
| Безжична мрежа | - |
| OCR софтуер | Multi Zonal OCR |
| Софтуер | HP Scan Premium Software, HP Scanner Tools Utility, HP Scan Assistant, HP WIA scan driver, HP TWAIN scan driver, ISIS driver ICA driver, HP Easy Scan for Mac OS, HPUI Scan for Linux |
| Съвместими операционни системи | Windows 11; Windows 10; Windows 8.1; Windows Server; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; Linux |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 389 x 280 x 253 mm; Maximum dimensions (W x D x H): 389 x 660 x 386 mm |
| Цвят | White-Blue |
| Други | 1 GB memory; 2-line 16 character per line LCD display |
| Натоварване, стр./месец | Recommended daily duty cycle: 30 000 pages |
| Мащабиране | Will not perform any arbitrary scaling |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.