Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HiFuture MusicBox100 Black, 20W Output, Karaoke Enable, Two Wireless Microphone, 4000mAh Battery (Support Power Bank), RGB Lighting, Pair to Play (TWS Mode), Bluetooth 5.3
HiFuture MusicBox100 е преносима Bluetooth тонколона, идеална за приключения на открито и партита, която предлага впечатляващ 70W звук в компактен дизайн. Тя разполага с мощен DSP процесор и многобандов еквалайзер, които позволяват оптимално аудио представяне според вашите предпочитания. Вградената батерия с капацитет от 8000 mAh осигурява дълго време на възпроизвеждане, а функцията за външна батерия с изход 5V/1A ви позволява да зареждате други устройства в движение. Динамичните RGB светлини, синхронизирани с музиката, добавят визуален ефект и създават парти атмосфера. Тонколоната поддържа Bluetooth 5.3 за стабилна и бърза безжична връзка, както и TWS за сдвояване на две устройства за по-обгръщащо звучене. Вграденият микрофон осигурява приемане на обаждания директно през тонколоната, а включените два отделни безжични микрофона и дистанционно управление превръщат MusicBox100 в отлично решение за караоке и забавление с приятели.
| Контрол на звука | yes |
|---|---|
| Микрофон | 2x Microphones |
| Интерфейс | 3.5 Audio, USB type C, USB type A |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Честотен обхват, Hz | 90Hz-15KHz |
| Изх. мощност, W | 20W |
| Захранване, тип | Battery |
| Водоустойчивост | IPX4 |
| Размери, mm | 300 x 110 x 185 mm |
| Тегло, g | 2840 g |
| Цвят | Black |
| Други | RGB Lighting, Pair to Play (TWS Mode) |
| Размер на високоговрителя, mm | Bass 78mm x2 |
| Живот на батерията, часове | 4 h |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.