Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Hisense 85" E7Q, 4K Ultra HD 3840x2160, Quantum Dot, 60Hz, Light Sensor,IPS, HDR 10+, HLG, Dolby Vision IQ, Dolby Atmos, Smart TV, WiFi 5GHz, WiFi Direct, BT, Anyview Cast, 3xHDMI, 2xUSB, LAN, CI+, DVB-T2/C/S2, Black
Насладете се на визуално пиршество с QLED Colour. Всеки кадър е богат, наситен и реалистичен и така гарантира, че всеки цвят изпъква. Сливането на Dolby Vision HDR картина и Dolby Atmos звук трансформира телевизора в център за развлечения. 4K AI подобрителя на Hisense отключва превъзходна яснота на картината. Това smart решение дава нов образ не само на любимите класики, но и на най-новите филми и дори стрийминг съдържание с впечатляващо 4K качество. Всеки пиксел е подобрен до пълния си потенциал. Изживейте плавни, реалистични визуализации с усъвършенствани функции като MEMC (Оценка на движението, Компенсация на движението) и 3D намаляване на шума, вградени в панел с изключително бърз респонс. С технологията AI Smooth Motion, досадното размазване от движение остава в миналото. Независимо дали става въпрос за динамични спортове или изпълнени с екшън игри, всяко движение и внезапен завой се изобразяват с чиста яснота, гарантирайки, че динамичните сцени изглеждат безпроблемни и реалистични. Подобрете гейминг изживяването с Game Mode PLUS с гейм бар за управление. VRR и ALLM ограничават лага и премахват накъсването на екрана. С дистанционното с гласови команди на Hisense, управлението на телевизора достига ново ниво на удобство. Натискането на един бутон активира гласовите команди. Лесно навигиране през предавания, настройване на звук и интеракции с виртуални асистенти. Насладете се на игровия панела и управлявайте гейминга в реално време. Можете да настройвате опциите за игра и да наблюдавате данните за играта безпроблемно. Водете с прецизност и играйте, за да спечелите. Независимо от времето на деня, вашият телевизор автоматично разпознава и регулира яркостта на екрана в отговор на околната светлина, за да пести електроенергия. Балансирайте пестенето на енергия с качествено гледане. Превключването между устройства е остаряло. Функцията "Споделяне към телевизора" на Hisense излъчва любимото ви съдържание от устройството директно на телевизора. Създайте огледален образ или споделете - изборът е ваш, а задачата - безпроблемна. Добре дошли в бъдещето на телевизията! Нашата модерна операционна система безпроблемно обединява любимото ви глобално и местно съдържание, съобразено с вашите лични предпочитания. Потопете се в свят на безкрайно забавление, включващ топ предавания, блокбъстъри и още много други - всичко персонализирано и удобно достъпно. Подобрете зрителското си изживяване още днес и поемете контрол над възможностите си за забавление!
| Размер на екрана, inch | 85" (215.9 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Динамичен контраст | 3800:1 |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио | 2x 15W, Dolby Atmos, DTS Virtual X decoding |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, CI+ Slot, Composite (AV) in, 2 RF In, Audio (L/R) in, Headphone out |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 129 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 189.2 x 43.0 x 113.1 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 600 x 400 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.