Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Hisense 85" E7Q Pro, 4K Ultra HD 3840x2160, QLED, Quantum Dot, 144Hz, HDR 10+ adaptive, HLG, Dolby Vision, Hi-Concerto,Dolby Vision Atmos, Smart TV, WiFi 5GHz, WiFi Direct,Light Sensor, BT, Anyview Cast, 4xHDMI, 2xUSB, LAN, CI+, DVB-T2/C/S2, Black
Отключете пълния гейминг потенциал със 144Hz Game Mode PRO с интегриран game bar панел, кажете "Довиждане" на лага и се насладете на геймплей без накъсване. Благодарение на технологиите Variable Refresh Rate и AMD FreeSync Premium, ще бъдете върте в играта, без притеснение от накъсване на екрана. Насладете се на визуално пиршество с QLED Colour. Всеки кадър е богат, наситен и реалистичен и така гарантира, че всеки цвят изпъква. Обгърнати от съраунд звук от телевизора и саундбара. С Hi-Concerto, двете устройства работят заедно, оформяйки домашно кино без усилия и допълнителни кабели. Саундбарите Hisense са направени да работят в перфектна хармония с телевизорите Hisense. Характеристики като Hi-Concerto, TV Mode, Room Fitting Tuning и EzPlay създават хармонично аудио-визуално изживяване. Интелигентно подобрение в реално време за реалистични контраст, цвят, яснота и детайли. Изживейте плавни, реалистични визуализации с усъвършенствани функции като MEMC (Оценка на движението, Компенсация на движението) и 3D намаляване на шума, вградени в панел с изключително бърз респонс. С технологията AI Smooth Motion, досадното размазване от движение остава в миналото. Независимо дали става въпрос за динамични спортове или изпълнени с екшън игри, всяко движение и внезапен завой се изобразяват с чиста яснота, гарантирайки, че динамичните сцени изглеждат безпроблемни и реалистични. 4K AI подобрителя на Hisense отключва превъзходна яснота на картината. Това smart решение дава нов образ не само на любимите класики, но и на най-новите филми и дори стрийминг съдържание с впечатляващо 4K качество. Всеки пиксел е подобрен до пълния си потенциал. Независимо от времето на деня, вашият телевизор автоматично разпознава и регулира яркостта на екрана в отговор на околната светлина, за да пести електроенергия. Балансирайте пестенето на енергия с качествено гледане. Насладете се на игровия панела и управлявайте гейминга в реално време. Можете да настройвате опциите за игра и да наблюдавате данните за играта безпроблемно. Водете с прецизност и играйте, за да спечелите. Изживейте филма така, както е замислил режисорът, с Filmmaker Mode. Настройте видеото към оригиналните настройки, за да видите детайли като звук, съотношение на страните, цвят, честота на кадрите и други, както е било първоначално замислено за най-автентичното представяне на работата на любимия ви режисьор, преди да бъде променен за общо гледане. С дистанционното с гласови команди на Hisense, управлението на телевизора достига ново ниво на удобство. Натискането на един бутон активира гласовите команди. Лесно навигиране през предавания, настройване на звук и интеракции с виртуални асистенти. Нашата модерна операционна система безпроблемно обединява любимото ви глобално и местно съдържание, съобразено с вашите лични предпочитания. Потопете се в свят на безкрайно забавление, включващ топ предавания, блокбъстъри и още много други - всичко персонализирано и удобно достъпно. Подобрете зрителското си изживяване още днес и поемете контрол над възможностите си за забавление!
| Размер на екрана, inch | 85" (215.9 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | QLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | Smart TV |
| Динамичен контраст | 3800:1 |
| Честота, Hz | 144Hz |
| Тунер | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Аудио | 2x 15W, Dolby Atmos, DTS Virtual X decoding |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 2 USB, S/PDIF out, CI+ Slot, Composite (AV) in, 2 RF In, Audio (L/R) in, Headphone out |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 122 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 189.2 x 45.0 x 118.9 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 600 x 400 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.