Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Huawei Watch Ultimate Design Royal Gold, Long-B69, Purple ceramic bezel with 18K gold
HUAWEI WATCH ULTIMATE DESIGN е вашето сигурно пристанище в бурното море, със своята черна нанокристална керамична рамка, наподобяваща рул, и шест 18K златни инкрустации, отразяващи се светлини, които ви водят през нощта! Поставете го на китката си, защото е готов е да предизвика фурор! Истинско златно съкровище – този часовник е изкусно създаден, за да блести, излъчвайки лукс във всяко свое измерение. HUAWEI WATCH ULTIMATE DESIGN излъчва лукс във всеки детайл. Шест сегмента от 18K злато са инкрустирани по ръба на нанокристалния керамичен панел. Богато украсените символи, са гравирани по PVD технология, добавяки финалния щрих към тази вечна класика. Изящни 3D трапецовидни шарки върху короната са издълбани с диамантени инструменти и взаимодействат с вграденото злато, за да създадат бляскав вид и лъскаво усещане. Докоснете се до позлатената черна верижка, за да блестите дори в най-мрачната нощ. С 12 нива (прецизност на регулиране: 1.45 мм на ниво2) и 17.4 мм настройки можете да постигнете идеалното прилягане, без да се налага да отваряте кутия с инструменти. Хвърлете поглед към земното кълбо на китката си с линии за дължина и ширина, гледайте как сърцето ви пулсира на екрана или изберете бляскавата златна тема за живота – с толкова много ослепителни циферблати, от които да избирате, това наистина е най-доброто от всички светове! Часовникът записва безброй данни за замах при игра на голф, включително скорост на замах, темп на замах, време за замах назад и време за замах надолу. Режимът на обхват на движение следва замаха ви до последния детайл, с удобни демонстрации и съвети как да постигате нови висоти в начина ви на игра. Насладете се на спокойствие, когато се гмуркате, с водоустойчивост 10 ATM, сертифицирана поддръжка за аксесоари за гмуркане на 100 метра, разнообразен набор от режими на гмуркане, включително водолазно гмуркане и свободно гмуркане, както и богатство от подводни данни. Режимът Expedition е вашият универсален спътник за приключения на открито, с прецизно позициониране на двулентов петсистемен GNSS9 и специална настройка за слабо осветена среда, като пещери, лагерни огньове и горски заслони. Дори можете да маркирате местоположенията си и да ги използвате, за да намерите пътя обратно, да се отклоните свободно, без да изгубите пътя си. Часовникът е съвместим с iOS и Android за максимално удобство на всички потребители. Отговаряйте и отхвърляйте входящи повиквания, изпращайте персонализирани бързи отговори и преглеждайте списъка с обаждания, за да останете на линия, дори когато излизате. HUAWEI WATCH ULTIMATE DESIGN предлага светкавично бързо безжично зареждане и издържа до 14 дни16 при пълно зареждане, преди да се нуждаете от повторно, което го прави надежден спътник във вашите приключения на открито.
| Дисплей, inch | 1.5" (3.81 cm) |
|---|---|
| Резолюция | 466x466 |
| Сензорен дисплей | LTPO AMOLED color circular touchscreen |
| Съвместими операционни системи | Android 8.0 or later, iOS 13.0 or later |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 6: 2.4 GHz + 5 GHz, IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax 1x1 |
| Мобилна мрежа | Phone-free eSIM cellular calling |
| GPS | Dual-frequency GNSS |
| NFC | NFC |
| Сензори | Acceleration sensor, Gyroscope sensor, Compass sensor, Optical heart rate sensor, Barometer sensor, Ambient light sensor, Body temperature sensor, ECG sensor, Depth sensor |
| Допълнителни функции | Timer , Daily Alarm , Remote Camera Control, 2.3.7 TruSleep , Music Control, Pedometer, Heart rate/SpO2, Training analysis, Training functions |
| Съобщения | Messaging Assistant |
| Водоустойчивост | Water-resistant 20 ATM+IP68+IP69 |
| Батерия, mAh | 867 mAh, 4.5-day battery life given typical usage; 12-day battery life in Ultra-long Battery Life mode |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 48.3x 48.3 x 12.9 mm |
| Цвят на корпуса | Black/Gold, Purple ceramic bezel with 18K gold, Ultra Reliable Liquid Metal |
| Цвят на каишката | Black/Gold |
| Тегло, g | 80.9 g (excluding the strap) |
| Операционна система | HarmonyOS 5 |
| Сигнализация, тип | Speaker Supported, Microphone Supported |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.