Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL QUANTUM 100X Console Wired over-ear gaming headset with a detachable mic
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Directional |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Volume control, Touch control |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m |
| Цвят | Black |
| Други | Weight: 220g |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 96dB SPL @1kHz/1mW |
| Импеданс, Ohm | 32 ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.