Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL QUANTUM 360 BLK Wireless over-ear gaming headset with surround sound and detachable mic
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wireless |
| Конектор | Type-C to Type-A cable |
| Микрофон | Omni-directional |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Volume control |
| Дължина на кабела, m | 2 m |
| Цвят | Black |
| Други | Weight: 255g |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 98 dB SPL @1 kHz / 1mW, Microphone sensitivity: -42 dBV/Pa @1 kHz |
| Импеданс, Ohm | 32 ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.