Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL QUANTUM 400 BLK USB over-ear gaming headset with game-chat dial
Гейминг слушалките JBL Quantum 400 са перфектният избор за всеки запален геймър, който иска да бъде в центъра на действието на любимите си игри. Те разполагат с висококачествен бум микрофон, който ви позволява да комуникирате с вашите съотборници безпроблемно. Освен това микрофонът разполага с гласов фокус, което ви гарантира че гласа ви няма да бъде заглушен от странични звуци. В допълнение те разполагат със сертифициран бутон за DISCORD, който ви позволява да балансирате звука спрямо играта и чата ви. Те ви осигуряват точен и завладяващ звук, който ви гарантира, че ще усетите всяка експлозия и ще чуете дори най-малкия детайл във всяка гейминг ситуация. Те разполагат с 50 мм динамични драйвери, които ви гарантират едно истинско аудио изживяване. Кристално ясния звук ще ви помогне да се слеете с играта и да чуете дори най-малкия детайл във всяка гейминг ситуация. Слушалките разполагат с модерен JBL софтуер, който ви предлага невероятно реалистично звуково изживяване и пълно потапяне във действието около вас.
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Directional Microphone |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Volume control |
| Дължина на кабела, m | 3.5mm audio cable (1.2m) + Type-C to Type-A cable (3m) |
| Цвят | Black |
| Други | Weight: 274g |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 KHz, Microphone frequency response: 100Hz – 10kHz |
| Чувствителност, dB | 98dB SPL @1kHz/1mW, Microphone sensitivity: -40dBV @ 1kHz/Pa |
| Импеданс, Ohm | 32 ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.