Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL QUANTUM 600 BLK Wireless over-ear performance gaming headset with surround sound and game-chat balance dial
Гейминг слушалките JBL Quantum 600 са перфектният избор за всеки запален геймър, който иска да бъде в центъра на действието на любимите си игри. Благодарение на надеждната си безжична 2.4GHz връзка може да сте сигурни, че ще играете любимите си игри по удобен и практичен начин. Освен това слушалките издържат на до 14 часа употреба без зареждане, което ви гарантира, че може да ги използвате по време на дългите си гейминг маратони без притеснение и нужда от зареждане. Удобната лента за глава и меките възглавниците за уши от мемори пяна ви гарантират, че може да играете в продължение на часове по удобен и комфортен начин. Слушалките разполагат с подвижен бум микрофон, който изолира страничните шумове и ви позволява да комуникирате с вашите съотборници безпроблемно. Благодарение на иновативните си алгоритми, JBL QuantumSURROUND ви осигурява невероятен ясен и точен многоканален звук, който ви пренася в действието на играта и ви помага да станете част от нея.
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | 2.4G Wireless transmitter power: <4dBm, Modulation: n/4-DQPSK, Frequency: 2403.35MHz – 2479.35MHz |
| Конектор | 3.5mm audio cable, USB wireless dongle |
| Микрофон | Unidirectional |
| Шумопотискане | Noise Cancelling |
| Контрол на звука | Volume control |
| Дължина на кабела, m | - |
| Цвят | Black |
| Други | Driver size: 50mm dynamic drivers, Weight: 346g |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 KHz, Microphone frequency response: 100Hz – 10kHz |
| Чувствителност, dB | 100dB SPL @1kHz/1mW, Microphone sensitivity: -40dBV @1kHz/P |
| Импеданс, Ohm | 32 ohm |
| Време за работа на батерия | Music play time with RGB lighting off: 14 hrs |
| Време за зареждане | Charging time: 2 hrs, Battery type: Li-ion battery (3.7V/1300mAh |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.