Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI MAG 27C6F, 27", Rapid VA, 180Hz, 0.5ms, VRR, CEC, CONSOLE MODE, 1920x1080 FHD, Curved, Anti-glare, Adaptive-sync, Frameless, Anti-Flicker, LBL, 250 nits, 3000:1, 100M:1, 1x Display Port (1.2a), 2x HDMI (2.0b), Headphone out, Tilt, FRAMELESS, VESA
MSI MAG 27C6F е 27-инчов монитор с извит панел на дисплея, който има кривина от 1500R. Тази кривина го прави идеалният избор за широк спектър от приложения – от общо бизнес ползване до гейминг. Извитият панел ви помага да се потопите в играта пред вас изцяло и да бъдете по-свързани с цялото гейминг изживяване. Той ви гарантира, че може да се насладите на интензивни и чисти цветове, когато играете любимите си игри. Този монитор разполага с VA панел с 180Hz честота на опресняване и 0.5ms време за реакция, което ви носи най-големи ползи в жанрове с бързо движещи се игри като стрелба от първо лице, ръкопашен бой, състезателни симулатори, стратегии в реално време и спортни игри. Този тип игри изискват много бързи и прецизни движения, което ще ви бъде гарантирано с този страхотен монитор. MSI MAG 27C6F е перфектният избор за геймъри, които предпочитат конзолните игри и ви гарантира, че ще бъдете победители във всяка виртуална битка. Този монитор има по-голямо цветово покритие в сравнение с обикновените монитори. Цветовете и детайлите на играта ще изглеждат по-реалистични и изтънчени, а вие ще се насладите на едно наистина неповторимо гейминг изживяване.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 0.5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ -20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | Frameless Design |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.5 x 25.0 x 45.1 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Честота H/ V | 66.4 - 208.7 KHz / 48 - 180 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.