Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL QUANTUM 800 BLK Wireless over-ear performance gaming headset with Active Noise Cancelling and Bluetooth 5.0
Гейминг слушалките JBL Quantum 800 са перфектният избор за всеки запален геймър, който иска да бъде в центъра на действието на любимите си игри. Висококачествените им 50 мм драйвери и JBL QuantumSURROUND ви осигуряват невероятен ясен и точен многоканален звук, който ви пренася в действието на играта и ви помага да станете част от нея. Тези слушалки ви осигуряват устойчив безжичен сигнал чрез 2.4GHz или Bluetooth 5.0 връзка. Стабилната безжична връзка ви помага да играете любимите си игри по удобен и практичен начин, а издръжливата им батерия ви гарантира, че може да ги използвате по време на дългите си гейминг маратони без да се налага да ги зареждате. Слушалките разполагат с удобна лента за глава, която е направена от дишаш материал и с възглавници за уши от мемори пяна, които имат луксозно кожено покритие. Те ви осигуряват максимален комфорт и ви гарантират, че ще се наслаждавате на любимите си игри по максимално удобен за вас начин.
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | 2.4G Wireless transmitter power: <0dBm, Modulation: n/4-DQPSK, Frequency: 2403.35MHz – 2479.35MHz; Bluetooth 5.0 profile version: A2DP 1.3, HFP 1, Frequency: 2.402GHz – 2.480GHz |
| Конектор | USB charging cable, 3.5mm audio cable, USB wireless dongle |
| Микрофон | Unidirectional |
| Шумопотискане | Noise Cancelling |
| Контрол на звука | Volume control |
| Дължина на кабела, m | - |
| Цвят | Black |
| Други | Driver size: 50mm dynamic drivers, Weight: 410g |
| Честотен обхват, Hz | Passive: 20 Hz – 40 KHz, Active: 20 Hz – 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 95dB SPL @1kHz/1mW |
| Импеданс, Ohm | 32 ohm |
| Време за работа на батерия | Music play time with RGB lighting off: 14 hrs |
| Време за зареждане | Charging time: 2 hrs, Battery type: Li-ion battery (3.7V/1300mAh) |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.