Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL QUANTUM ONE BLK USB wired PC over-ear professional gaming headset with head-tracking enhanced JBL QuantumSPHERE 360
JBL Quantum One са висококачествени гейминг слушалки, които ви осигуряват отлично аудио качество и звук с кристална чистота. Те ви осигуряват точен и завладяващ звук, който ви гарантира, че ще усетите всяка експлозия и ще чуете дори най-малкия детайл във всяка гейминг ситуация. Тези слушалки разполагат с уникална технология, която ви позволява да персонализирате калибрирането на алгоритъма на JBL чрез интегрирания сензор за проследяване на движенията на главата ви. По този начин те ви осигуряват безпрецедентно точно аудио позициониране, което ще подобри естествените ви гейминг инстинкти. Слушалките разполагат с технология за активно потискане на заобикалящия ви звук, което ви осигурява пълна концентрация, когато водите ожесточени битки на виртуалното бойно поле. Освен това JBL Quantum One имат висококачествен микрофон с гласов фокус, който ви позволява да комуникирате със съотборниците си без притеснение, че гласа ви ще бъде заглушен от странични звуци.
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Unidirectional |
| Шумопотискане | Noise Cancelling |
| Контрол на звука | Volume control |
| Цвят | Black |
| Други | Driver size: 50mm Dynamic drivers, Weight: 369g |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 40 KHz, Microphone frequency response: 100 Hz – 10 KHz |
| Чувствителност, dB | 95dB @ 1kHz, 1mW, Microphone sensitivity: -41dBV @1kHz/Pa |
| Импеданс, Ohm | 32 ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.