Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Verbatim TruSound ANC Neckband Earbuds Black
| Тип | In-ear |
|---|---|
| Тип на свързване | Bluetooth 5.4 |
| Конектор | USB-C |
| Микрофон | Buil-In Microphone |
| Шумопотискане | Environmental noise cancellation (ENC), Active Nnoise cancellation (ANC) for music playback (Noise Cancelling / Transparency / Normal) |
| Контрол на звука | yes |
| Време за работа на батерия | 28 hrs |
| Време за зареждане | ~2 hours |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz~20 kHz |
| Цвят | Black |
| Дължина на кабела, m | 0.2 m |
| Чувствителност, dB | 124±3dB @ 1kHz |
| Импеданс, Ohm | 32 ohm +/- 15% |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.