Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL GO 5 BLU Waterproof and drop-proof portable speaker
Компактен дизайн, впечатляващ звук. Тонколоната JBL Go 5 предлага изненадващо мощен звук за размера си. Легендарният JBL звук се откроява с кристално чисти детайли и дълбок, плътен бас, който звучи много по-силно, отколкото бихте очаквали от толкова компактно устройство. Но Go 5 е нещо повече от емблематичен звук. Новото контурно осветление създава дискретно светлинно сияние, а различните светлинни теми и визуални индикации улесняват ориентацията при включване, сдвояване и следене на нивото на батерията. С до 10 часа време за работа с едно зареждане, JBL Go 5 е готова да бъде саундтракът на деня ви от сутрин до вечер. Устойчивата на вода, прах и изпускания конструкция с клас на защита IP68 позволява да вземете колонката навсякъде със себе си, без притеснение от внезапен дъжд или неволно изпускане. Когато моментът изисква още по-силно звучене, Go 5 отговаря на предизвикателството. Свържете две тонколонки Go 5 чрез AirTouch за истински стерео звук или използвайте Auracast, за да обедините няколко съвместими JBL тонколонки и да увеличите силата на музиката. С помощта на приложението JBL Portable можете лесно да персонализирате звуковото изживяване. Това е голям звук в малък формат, създаден за движение.
| Високоговорител, тип | Portable Speaker |
|---|---|
| Брой високоговорители | 1 |
| Контрол на звука | yes |
| Микрофон | - |
| Интерфейс | USB type C |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Честотен обхват, Hz | 100 Hz – 19 kHz |
| Изх. мощност, W | 4.8 W RMS |
| Захранване, тип | Li-ion polymer 3.85 Wh |
| Водоустойчивост | IP68 waterproof and dustproof |
| Размери, mm | 101 x 77.4 x 43 mm |
| Тегло, g | 230 g |
| Цвят | Blue |
| Размер на високоговрителя, mm | 45 mm Transducer |
| Режими на звука | Rich Bass |
| Живот на батерията, часове | Music play time: up to 8 hours (dependent on volume level and audio content); Battery charge time: 3 hours (5 V 1 A) |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.