Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL GRIP SQUAD Compact Bluetooth speaker with ambient light
Лесна за захващане и удобна за носене, JBL Grip е тонколоната, която винаги е под ръка. JBL Grip е мощна за размера си. Компактна по форма, но с голям професионален звук – ударен бас и кристално ясни високи честоти. Независимо дали създава спокойна атмосфера за сутрешно разтягане или е музикалният фон на лежерни дни на плажа, JBL Grip е вашият верен избор. Вградената амбиентна светлина на задния панел се адаптира към момента, за да зададе правилното настроение – от спокойни срещи вечер до спонтанни събирания. С удобния бутон за управление отстрани можете лесно да превключвате между светлинните режими и атмосферата винаги да е перфектна – независимо дали се отпускате или усилвате ритъма. А споменахме ли, че е изключително здрава? JBL Grip е създадена да се справя с всичко. С водеща в индустрията IP68 защита от вода и прах, тя ви следва навсякъде. Устойчивата на удари конструкция ? позволява да преживее сериозно падане върху бетон – без парти гафове. Всичко това, плюс до 14 часа възпроизвеждане с Playtime Boost. Когато се събирате с приятели, можете да използвате Auracast, за да сдвоите две JBL Grip тонколони в стерео режим за мигновен обгръщащ звук. А защо да спирате дотук? Можете да свържете толкова тонколони, съвместими с JBL Auracast, колкото имате, за едно наистина мащабно звуково изживяване. Независимо дали се отпускате сами или се забавлявате с компания – JBL Grip е толкова гъвкава, колкото сте и вие.
| Високоговорител, тип | Portable Speaker |
|---|---|
| Брой високоговорители | 1 |
| Контрол на звука | yes |
| Микрофон | - |
| Интерфейс | USB type C |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Честотен обхват, Hz | 70 Hz - 20 kHz |
| Изх. мощност, W | 16 W RMS |
| Захранване, тип | Battery |
| Водоустойчивост | yes |
| Размери, mm | 64 x 152.5 x 65.2 mm |
| Тегло, g | 385g |
| Цвят | Camouflage |
| Размер на високоговрителя, mm | 43 |
| Живот на батерията, часове | Up to 14 hours of playtime |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.