Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
JBL BOOMBOX4 SQUAD portable waterproof speaker with massive JBL Pro Sound
Усилваме звука по нашия начин - навсякъде. Новата тонколона JBL Boombox 4 е по-голяма, по-смела и по-мощна от всякога, с впечатляващ JBL Pro Sound, който остава силен и чист, с дълбок, плътен бас. AI Sound Boost анализира музиката в реално време и адаптира звука, за да осигури повече мощност с по-малко изкривявания, дори когато се увеличи докрай. Тя разполага с два по-големи нискочестотни говорителя, два високочестотни и три пасивни радиатора, така че всяка песен звучи по-ударно и по-чисто. Когато искате да настроите атмосферата до съвършенство, просто превключете между дълбокия или по-енергичния, ударен Bass Boost режим, за да пасне на настроението. Класическият Boombox дизайн получава свеж ъпгрейд. Тонколонката е по-голяма, но и по-лека, така че можете да я носите навсякъде, където се премести купонът - на плажа, в квартала или в двора. Благодарение на IP68 защитата от вода и прах вече нищо не спира забавлението. А с до 34 часа време за възпроизвеждане (благодарение на Playtime Boost) сте готови за дълги партита. С JBL Boombox 4 енергията и настроението са винаги с вас.
| Високоговорител, тип | Portable Speaker |
|---|---|
| Брой високоговорители | 2 |
| Контрол на звука | AI Sound Boost |
| Микрофон | - |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Честотен обхват, Hz | 37Hz - 20 kHz |
| Изх. мощност, W | Output power: AC mode) - 2 x 65W RMS Woofer, 2 x 40W RMS Tweeter (Battery mode) - 2 60W RMS Woofer, 2 x 40W RMS Tweeter |
| Захранване, тип | Rechargeable Li-ion Battery Pack 99.02Wh |
| Водоустойчивост | IP68 waterproof and dustproof |
| Размери, mm | 510 x 210 x 260 mm |
| Тегло, g | 5890 g |
| Цвят | Camouflage |
| Размер на високоговрителя, mm | Transducer: 2 x 123 mm woofer, 2 x 20 mm Tweeter, 2 pcs circle + 1 pc racetrack passive radiator |
| Режими на звука | Deep Bass mode |
| Живот на батерията, часове | Maximum music playing time 28 hrs, Battery Charge Time 3hrs |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.