Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
KingSong E1
| Максимална скорост, км/ч | 25km/h |
|---|---|
| Мощност на двигателя, W | 350 W Rated Power, 550 W Peak Power |
| Максимален пробег с едно зареждане, км | 25 km |
| Време за зареждане | ~5h |
| Максимално натоварване, кг | 100 kg |
| Максимален наклон | 12° (22%) |
| Дисплей | LED digital display screen |
| USB порт | - |
| Мониторинг през апликация | Kingsong APP |
| Поддържани режими | P1 10km/h, P2 20km/h, P3 25km/h |
| Сгъваем механизъм | yes |
| Bluetooth | yes |
| Водоустойчивост | IP54 |
| Звънец | Mechanical bell |
| Светлини | Turn light, Taillight, Headlight |
| Гуми | 8.5 inch Inflatable inner and outer tires |
| Спирачна система | Rear: EABS (Electric Brake) + Front: Drum Brake |
| Батерия, W | 37V 7.8Ah//288.6Wh |
| Размер на платформата, cm | Deck width 14cm |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 108 x 55 x 118 cm (Unfolded), 108 x 55 x 54.5 cm (Folded) |
| Тегло, kg | 16.2 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Anti-theft brake function, Temperature Control System, Brushless Hall DC Motor |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.