Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Lenovo Stereo 3.5mm Headset
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | - |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 98 ± 3 dB / 1 mW @ 1 kHz |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Цвят | Black |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.