Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Lenovo Wired VoIP Headset (Teams)
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | USB Type C, USB Type A |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | TEAMS Button Mute/unmute button, volume + button, volume - button, Hook button, Teams button |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm |
| Цвят | Black |
| Други | 144 g |
| Дължина на кабела, m | 1.9 m |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.