Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LenovoThinkVision E24-30 23.8" IPS, WLED, 16:9, 1920x1080, 4ms, 100Hz, 1300:1, 2Wx2 Speakers, HDMI, DP, VGA, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand
Lenovo ThinkVision E24-30 е 23.8-инчов монитор, който ви предлага ненадминати визуализации и картина с невероятни цветове. Той има страхотна FHD 1920x1080 резолюция, която ви позволява да се насладите на цветове, които са реални и ярки като истинския свят около вас. IPS панелът му ви осигурява изображения с ярки и ясни цветове, независимо от заобикалящата ви светлина и ъгъла под който гледате екрана. Този монитор ви гарантира безупречно визуално изживяване и отлична картина във всеки един момент от работния ви ден. Lenovo ThinkVision E24-30 разполага с два вградени високоговорителя, които ви позволяват да се насладите на страхотно аудио качество и перфектен звук. Може да променяте наклона, завъртането и ъгъла на монитора, като по този начин имате пълен контрол над положението на екрана и винаги ще работите по най-удобния за вас начин. Освен това мониторът е сертифициран от TUV Rheinland за ниските си нива на излъчвана синя светлина, което ви помага да работите по-удобно в продължение на часове, без да натоварвате очите си излишно.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | WLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 300:1 |
| Динамичен контраст | 3 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | VGA |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 22° |
| Хоризонтално завъртане | 360° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 155 mm |
| Рамка | Side, Top: 1.8mm, Bottom: 18.3mm |
| Енергиен клас | C |
| Консумация, kWh/1000h | 12 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.9 x 17.9 x 49.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.275 x 0.275 mm |
| Стандарти | ENERGY STAR Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS, EU |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.