Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 27-inch LED Backlit LCD Monitor, 2560x1440, 16:9, 1000:1
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One е 27 инчов монитор, който ви помага да извършите всекидневните си задачи с лекота и удобство. Той е напълно съвместим с настолните компютри ThinkCentre Tiny и ThinkStation Tiny, което ви осигурява бързо и ефективно цялостно компютърно решение. За разлика от компютрите всичко в едно, комбинацията на монитора с един от изброените компютри ви позволява да обновите част от системата с лекота, когато пожелаете. Благодарение на инфрачервената си камера и двойните си микрофони, всяко видео обаждане ще бъде проведено с кристална яснота и безпогрешно качество. Освен това този монитор разполага с множество портове, които ви помагат да свържете различни периферни устройства към монитора безпроблемно. Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One разполага с 27 инчов FHD (1920x1080) дисплей, който ви осигурява изображения с ярки и ясни цветове, независимо от заобикалящата ви светлина. Той ви гарантира безупречно визуално изживяване и отлична картина във всеки един момент от работния ви ден. Освен това широкият му ъгъл на видимост от 178° ви осигуря отлично зрително поле и ви гарантира, че няма да пропуснете нито един детайл на екрана. Мониторът разполага и със сертификация T?V, която ви гарантира безупречно визуално изживяване без напрежение и умора за очите ви.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 14ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 2 USB 3.1 Gen1, 1 USB (Type-B) upstream |
| Наклон | -5° ~ 35° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | clockwise -5° to 90° |
| Регулиране на височина | 110 mm |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 34 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 32.9 x 44.4 (55.4) cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | yes |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.233 x 0.233 mm |
| Стандарти | TCO 8.0, TCO Edge 2.0, WEEE, RoHS, ENERGY STAR. 8.0, EPEAT Silver |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.