Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech G PRO X Gaming Headset with stand - BLACK - EMEA-914
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5mm & USB |
| Микрофон | External, Blue Voice microphone technology |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Sound controller |
| Дължина на кабела, m | 2 m |
| Цвят | Black |
| Други | Comes with a headphone holder |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 91.7 dB |
| Импеданс, Ohm | 35 Ohms |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.