Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Lenovo ThinkVision P27h-30 27" 2K QHD 2560x1440, IPS, 1000:1, 4ms, 16:9, HDMI, DP, USB-C, 5x USB 3.2, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand, 3Y
Ако сте професионалисти, които се стремят към перфектни резултати при изпълнението на всяка своя задача – новият Lenovo ThinkVision P27h-30 е правилният избор за вас. Този монитор ви осигурява ярко и живо визуално изживяване и ви предлага 99% sRGB, 95% DCI-P3 и 99% BT.709. Освен това той достига невероятната средна Delta E<2 цветова точност. А в допълнение към тези невероятни характеристики, този монитор поддържа и HDR10 за едно подобрено визуално изживяване. Lenovo ThinkVision P27h-30 разполага с технология, която намалява вредната за очите ви синя светлина и ви помага да работите без умора и напрежение в продължение на часове. В комбинация с напълно регулируемата си позиция може да бъдете сигурни, че този монитор ще ви осигури максимален комфорт, дори след часове на употреба. Lenovo ThinkVision P27h-30 се свързва чрез един кабел, което ви осигурява една ефективна и безпрепятствена система, базирана на USB-C докинг станция. Това ви позволява да извършвате няколко задачи едновременно като свържете множество устройства без да се притеснявате от хаосът при работа с много кабели и конектори.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 5 USB 3.2 |
| Наклон | -5° ~ 23.5° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 155 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Стандарти | ENERGY STAR 8.0, CCC, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS, Windows 10, Windows 11, TЬV Rheinland Eye Safe, TЬV Rheinland Eye Comfort |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.