Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LG 32U720A-B, 31.5" UltraFine 4K LED, VA, AG, 5ms, 250 cd/m2, 3000:1, UHD (3840 x 2160), DCI-P3 90% , HDR 10, USB-C (PD 90W), HDMI, DisplayPort, LG Switch, Dynamic Action Sync, Reader mode, 5W X 2 speaker, Headphone out, Tilt/Height/Swivel/Pivot, Black
4K UHD (3840x2160) IPS и дизайн без рамки от 3 страни, ви предоставя пространство с резолюция четири пъти по-голяма от Full HD екрана, докато редактирате записи, без увеличаване или намаляване на времевите линии. UltraFine е съвместим с индустриалния стандарт HDR10 (High Dynamic Range), базиран на DCI-P3 90% цветова гама, поддържащ специфични нива на цвят и яркост, които позволяват на създателите да се наслаждават на визуална яснота с прецизни цветове на съдържанието и фини детайли. Високото съотношение на контраст осигурява фини детайли без изкривяване, дори при тъмни визуализации.VA осигурява постоянно цветопредаване на екрана от край до край и предава визуалния ви изход. USB-C поддържа едновременно дисплей, пренос на данни и 90W зареждане на устройства, като осигурява безпроблемна поддръжка на лаптопа чрез един кабел. Професионалистите обикновено разполагат с множество устройства. Свържете различните си устройства заедно и постигнете ефективност на работата. Завладяващо визуално изживяване с Waves MaxxAudio – идеално за всичко - от филмови хитове до приключенски игри. То прави всяка сцена по-богата, с по-голяма дълбочина и детайлност. Приложението LG Switch оптимизира монитора ви както за работа, така и за личен живот. Персонализирайте лесно предпочитаното качество на изображението и яркостта, както и можете да разделите екрана на 11 области и бързо да стартирате платформата си за видео разговори, което го прави още по-удобно. Практически безрамков тристранен дизайн с удобна L-образна стойка, съчетан с напълно регулируема основа за завъртане, накланяне, въртене по оста и регулиране на височината. Той е създаден, за да пести място на бюрото, правейки работния ви процес по-ефективен и помагайки да останете фокусирани по-дълго, докато редактирате видеоклипове и визуални продукции.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 3 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 5W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C (Power 90W) |
| USB хъб | 2 USB-A |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | Swivel |
| Вертикално завъртане | Pivot |
| Регулиране на височина | Height Adjust |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.4 x 25.0 x 59.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.