Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LG 49U950A-W, 49" 32:9 Curved UltraWide Dual QHD 5K 5120x1440 NANO IPS 1ms MBR, 144 Hz, 5ms, 400 cd/m2, 1000:1, HDR400, DCI-P3 98%, USB Type-C, PD 90W, FreeSync, G-SYNC, PIP, 2 PBP, HDMI, DisplayPort, Speacer 2ch 10W, Tilt, Height, Swivel, Tiltan
Изживейте силата на два QHD дисплея, безпроблемно комбинирани в един 49-инчов екран. 49-инчовият UltraWide 32:9 Dual QHD (5120x1440) монитор предлага екранното пространство на два 27-инчови 16:9 QHD дисплея в един, обширен изглед. С приблизително 70% повече пиксели от 32:9 Full HD резолюция (3840x1080), той осигурява превъзходна яснота и детайлност. От цветова корекция до прецизност на оформлението - създавайте с яснотата на 49-инчовия DQHD дисплей. Ултраширокият екран с формат 32:9 показва цялата времева линия на видеото без превъртане, което позволява по-плавно превъртане, прецизни кадри и подобрен контрол върху процесите. Проверете сценария с цялата времева линия и нека вашият звук блести с пространство и чистота. Осигурява екранната площ на четири 27-инчови монитора за ясен преглед на множество набори от данни, като същевременно поддържа работното пространство подредено. Насладете се на професионална точност на цветовете и постоянна яркост в широк диапазон на гледане. USB Type-C портът позволява показване, пренос на данни и зареждане на лаптоп - всичко това чрез един кабел. С мощност до 90 W, той може да зарежда свързан лаптоп, докато захранва монитора. Мониторът разполага с вградени 10W ? 2 стерео високоговорители, осигуряващи завладяващ звук за филми, музика и друго мултимедийно съдържание, а също така поддържат ясна гласова комуникация за видео и конферентни разговори без нужда от външни високоговорители. Широкият 49-инчов дисплей с DQHD (5120?1440) резолюция, предлага ултрашироко зрително поле, идеален за завладяващ гейминг. Nano IPS технологията и честотата на опресняване до 144Hz осигуряват живи цветове и плавно движение във всеки момент от играта. Насладете се на плавна и стабилна игра с 144Hz честота на опресняване, съвместимост с NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync, и различни функции за поддръжка в играта. Работете безпроблемно на два компютъра с един монитор, клавиатура и мишка - само плъзгайте и пускайте файлове с помощта на двойния контролер. 1ms MBR намалява размазването при движение и фантомите образи, като осигурява по-плавна игра и по-ясни визуални ефекти при бързи сцени. Автоматично регулира яркостта на екрана въз основа на околната светлина, използвайки вграден сензор, което може да помогне за намаляване на напрежението в очите и подобряване на комфорта им. Технологията Live Color Low Blue Light на LG със сертификат T?V Rheinland Display помага за защита на очите ви от синя светлина, като комбинира хардуерни и софтуерни настройки на RGB, като същевременно поддържа наситено качество на цветовете. Елегантната L-образна стойка е проектирана за ергономичен комфорт и пространствена ефективност, осигурявайки удобно потребителско изживяване и безпроблемно работно място. Тя позволява регулиране на височината, наклона и завъртането и е съвместима със стойката за стена VESA 100?100.
| Размер на екрана, inch | 49" (124.46 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 3800R |
| Широкоекранен | 32:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 5120x1440 |
| Време за реакция, ms | 5ms (GtG) |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync Premium/G-SYNC Compatible |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 10W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB-C 90W |
| USB хъб | 2 USB 3.0, USB 2.0 |
| Наклон | Tilt |
| Хоризонтално завъртане | Swivel |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | Height Adjust |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 45 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 121.5 x 26.0 x 59.8 cm |
| Цвят | Titan |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Други | HDR10. Flicker Safe, Black Stabilizer, PIP, 2 PBP, Crosshair; Headphone out |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.