Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LG 65UA74003LB, 65" 4K UltraHD TV 4K (3840x2160), DVB-T2/C/S2, webOS 25 Smart, ThinQ AI, Alpha 7 AI Processor, WiFi, HDR10 pro, HLG, ALLM/HGiG, 4K Upscaling, AI Sound pro, Multiple View, HDMI eARC, LAN, USB, Bluetooth, Google Cast, 2 Pole Stand, Silver
Със значителни подобрения в производителността, по-бързата работа на alpha 7 AI Processor Gen8 сега осигурява 4K качество на картината с по-добра острота и дълбочина от преди. Живите цветове и яркостта издигат резолюцията на екрана до нови висоти. Преминете към по-високо качество на изображението с по-отчетлив контраст. Мощният процесор на LG увеличава резолюцията до качеството на оригиналното съдържание. Насладете се на 4K Super Upscaling с подобрена резолюция, яркост и чиста картина. Усъвършенствани алгоритми научават предпочитанията ви, като разглеждат 1,6 милиарда възможности за изображения. Въз основа на избраните от вас опции телевизорът създава персонализирана картина специално за вас. Разполагате със собствен AI Chatbot, който активно отговаря на вашите въпроси и ви помага. Само говорете на телевизора си, тъй като той може да класифицира желанията ви и да реагира по подходящ начин. Управлявайте телевизора си лесно с AI Magic Remote - без да е необходимо допълнително устройство! Със сензор за движение и колело за превъртане, насочете и кликнете, за да използвате курсора или да подавате гласови команди. Прецизната корекция на тона подобрява яснотата на звука за изключително аудио изживяване. Удобно управлявайте настройките на саундбара от телевизора. Изживейте върхови постижения в игрите с VRR. Включете се в играта, без забавянето да пречи на представянето ви.
| Размер на екрана, inch | 65" (165.10 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | LED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T2/C/S2 |
| Аудио | 20W, 2ch, LG Sound Sync, AI Acoustic Tuning, Bluetooth Surround Ready, Clear Voice Pro, Tv Sound Mode Share, WOW Orchestra, Custom Sound Advisor, WiSA Ready |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, RJ-45, CI+ slot |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 100 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 144.6 x 34.7 x 90.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 400 x 400 mm |
| Други | A7 AI processor 4K Gen8, Remote control |
| Smart асистент | ThinQ AI |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.