Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech Rally Speaker, Graphite
Този допълнителен втори високоговорител за конферентната система Logitech Rally ви осигурява кристрално чист и ясен звук дори в големи зали и помещения. Когато поставите двата високоговорителя в предната част на залата всички гласове и видеа идват от една и съща посока като по този начин всеки разговор става по-реален и истински. Този високоговорител е снабден с технологията RightSound™, която елиминира вибрацията и смущенията по време на говорене, като по този начин ще ви бъде по-лесно да разбирате всеки разговор, без да увеличавате силата на звука излишно. Може да монтирате високоговорителя върху рафт или шкаф или да го монтирате върху стена чрез скобите в комплекта за монтиране на конферентната система Logitech Rally.
| Високоговорител, тип | Full-range audio |
|---|---|
| Брой високоговорители | 1 |
| Контрол на звука | - |
| Микрофон | - |
| Интерфейс | Mini XLR cable connects to Rally Display Hub for both signal and power |
| Bluetooth | - |
| Честотен обхват, Hz | Distortion: 200 Hz–300 Hz < 2.5%, 300 Hz–10 kHz < 1%@7.5 W |
| Захранване, тип | 2.95m Mini-XLR cable connects to Rally Display Hub for both signal and power |
| Водоустойчивост | - |
| Размери, mm | 449 x 103 x 80 mm |
| Цвят | Graphite |
| Други | Comfortable volume levels throughout larger rooms, Anti-vibration enclosure prevents camera shake, Front-of-room audio for natural conversations, Second speaker connects to Logitech Rally for clear, rich sound |
| Размер на високоговрителя, mm | 76 mm Speaker driver delivers rich, clear sound |
| Режими на звука | RightSound technologies that virtually eliminate distortion, clipping, and vibration |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.