Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech Wireless Mouse M330 Silent Plus, blue
Logitech M330 е висококачествена, тиха и компактна мишка с модерен изчистен дизайн. Естествената й ергономична форма и безшумните й бутони ви гарантират удобна и комфортна употреба навсякъде и по всяко време. Безшумните й бутони са изключително тихи и ви гарантират, че може да я използвате в любимото си кафе, на път или в библиотеката без да се притеснявате, че ще пречите на хората около вас. Тя има ергономична форма, която ви осигурява удобна и комфортна употреба, а гумените й страни ви гарантират отличен захват. Logitech M330 се настройва изключително бързо и лесно – единственото, което трябва да направите е да поставите USB приемника й в USB порт на вашия лаптоп. Освен това безжичната връзка е изключително сигурна и стабилна на разстояние до 10 метра от компютъра ви. Мишката е съвместима с компютри, които работят с Windows, Mac, Chrome OS или Linux.
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Тип на свързване | 2.4 GHz wireless connection |
| Интерфейс | Wireles with USB Nano receiver |
| Резолюция, dpi | 1000 dpi |
| Сензор, тип | Advanced Optical Tracking; 2D, mechanical |
| Брой бутони | 3 |
| Програмируеми бутони | - |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 68 x 105 x 38 mm |
| Цвят | Blue |
| Тегло, g | 91 g |
| Други | Wireless range 10m; Over 90% noise reduction; Crafted for your right hand - Designed with contoured grips made of soft rubber for total comfort; Automatically puts itself to sleep when not in use; AA battery (pre-installed). |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.