Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech Circle View Camera - GRAPHITE - EMEA
Тази камера от Logitech ви помага да наблюдавате дома си с лекота и ви осигурява най-доброто в класа си видео качество Logitech TrueView. Тази камера е проектирана, за да ви осигуря възможно най-доброто наблюдение на дома ви като ви осигурява 180° зрително поле и перфектна HD резолюция. Освен това тя има вградени защитни функции, които ви гарантират, че вие и цялото ви семейство ще бъдете спокойни и защитени. Камерата разполага с отлична оптика и висококачествен сензор с широк динамичен диапазон. Те ви гарантират, че камерата ще улови всеки детайл с кристална яснота, независимо колко светла или тъмна е средата около камерата. Освен това камерата разполага с инфрачервено нощно виждане, което оптимизира полето на видимост и ви гарантира подобрена яснота на картината на разстояние до 4.5 метра. Камерата има изчистен и модерен дизайн, може да бъде монтирана на стена или рафт, а настройката й изисква едно единствено сканиране на кода й за настройки през приложението Home на вашия iPhone или iPad.
| Тип | IP |
|---|---|
| Сензор, тип | CMOS |
| IR осветление | Infra-red (IR) light based, automatically triggered based on ambient light sensor in front of camera |
| Максимална резолюция, pixels | 16:9 format sensor with up to 1080p HD video recording support |
| Безжична мрежа | Wireless Protocol Support: 2.4 GHz 802.11 b/g/n Wi-Fi |
| Power Over Ethernet (PoE) | - |
| Звук | Microphone: Digital MEMS; Speaker: Mono |
| Захранване | Indoor USB power supply; 10-foot power cable |
| Слот за карти | - |
| Нощно виждане | 2 IR LEDs that provide illumination in an unobstructed area up to 15 ft away |
| Външен монтаж | Wall mounting hardware (mounting plate, cable clips, screws and anchors) |
| Влагозащита | Camera Body Weatherproof Rating: IP 64 |
| Вандалоустойчивост | - |
| Работна температура | -20-50°C (40°C with night vision illumination on) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 67.2 x 70.5 x 56.8 mm |
| Допълнителни функции | The camera works with Apple HomeKit and supports HomeKit Secure Video; A 10-day motion-based recording history; Rich notifications |
| Други | Glass lens with 180- degree DFOV; Orientation: Manually adjustable pan, tilt and rotate; Weight: 253 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.