Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Microsoft Surface Arc Mouse BT Con CS/EL/HU/SK, CEE, Black
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Тип на свързване | Wireless, 2.4GHz frequency range |
| Интерфейс | Bluetooth 4.1 |
| Резолюция, dpi | 1000 dpi |
| Сензор, тип | BlueTrack |
| Брой бутони | 2 buttons, right and left click, Full scroll plane, horizontal and vertical scrolling |
| Програмируеми бутони | - |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 131 x 55 x 14 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 82.5 g including batteries |
| Други | 2 AAA alkaline batteries (included); Compatibility: Windows 11 Home/Pro / 10 / 8.1 / 8, Host must support Bluetooth 4.0 or higher. |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.