Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI MPG Infinite X3 AI 2NVR7-655EU, Core Ultra 7 265KF(30M Cache, up to 5.50 GHz), GeForce RTX 5070 Ti 16G VENTUS 3X GDDR7, Z890, Liquid(360mm), 32GB(2x16GB 5600Mhz), 1TB M2, 850W 80 Plus Gold PSU, Ambient Link, Mystic Light, Win11Home, 40 Liter, 13.88kg
| Серия | Infinite |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 265KF 3.90 GHz, 30 MB cache |
| Памет, GB | 32GB 5600MHz (2x16GB) |
| Памет, слотове | up to 128GB, 4 U-DIMM slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB M.2 |
| Монитор | - |
| Web камера, MP | - |
| Видео карта, тип | External NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti VENTUS |
| Видео карта, GB | 16GB |
| Оптично устройство | - |
| Звук | Realtek ALC897 7.1 Channel HD Audio |
| Мрежа | Realtek RTL 8126-VB-CG, Intel Wireless AX211, Bluetooth v5.3 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | 4 M.2 SSD (1 NVMe PCIe Gen5 x4, 2 NVMe PCIe Gen4 x4, 1 combo NVMe PCIe Gen4 x4 / SATA) |
| USB порт | 3 USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A, 1 USB 3.2 Gen 2 (10G) Type C, 4 USB 2.0 Type A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3 Audio Jacks, Mic-in, Headphone-out |
| Разширителен порт | - |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | - |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Tower |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 23.5 x 48.1 x 48.5 cm |
| Цвят | Black |
| Чипсет | Intel Z890 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.