Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI MEG Vision X AI 2NVV9-208EU, Core Ultra 9 285K(36M Cache, up to 5.70GHz), GeForce RTX 5080 16G SHADOW 3X GDDR7, Z890, Liquid(360mm), 32GB(2x16GB 5600Mhz), 2TB M2, 1200W 80 Plus Gold PSU, 13" FHD Touch, MSI Project Zero, Win11Home, 42.6 Liter, 18.23kg
| Серия | MEG Vision |
|---|---|
| Софтуер | Windows 11 Home |
| Процесор, серия | Intel Core Ultra 9 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 285K 3.70 GHz, 36 MB cache |
| Памет, GB | 32GB 5600MHz (2x16GB) |
| Памет, слотове | up to 128GB, 4 U-DIMM Slots |
| Памет, тип | DDR5 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 2000GB |
| Монитор | - |
| Web камера, MP | - |
| Видео карта, тип | External NVIDIA GeForce RTX 5080 SHADOW |
| Видео карта, GB | 16GB |
| Оптично устройство | - |
| Звук | 3W Realtek ALC1220P 7.1 Channel HD Audio |
| Мрежа | Intel Killer E5000 Intel Killer Wireless BE1750, Bluetooth v5.4 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | 3 M.2 SSD (1 NVMe PCIe Gen5 x4, 2 NVMe PCIe Gen4 x4) |
| USB порт | 6 USB 3.2 Gen 1 (5G) Type A, 1 USB 3.2 Gen 2 (10G) Type C |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 3W Realtek ALC1220P 7.1 Channel HD Audio |
| Разширителен порт | - |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | - |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Tower |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 29.9 x 50.2 x 42.3 cm |
| Цвят | Black |
| Чипсет | Intel Z890 |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.