Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI CUBI 5 10M-033EU, Intel Core i3-10110U, 2.10 GHz, RAM 8GB (1x8), 2x DDR4 2666MHz SO-DIMMs, up to 64GB, SSD M.2 PCIE 256GB, 802.11 AC, BT 5, Windows 10 Home, 65W, 124 X 124 X 53.7 mm, 0.55 kg, Black
MSI CUBI 5 е изключително надежден и мощен настолен компютър, който ви позволява да се наслаждавате на любимите си филм и сериали и да работите с лекота и удобство. Той има изключително компактни размери и корпус с едва 0.66 литра големина. Това го прави идеален избор за хора, които искат да се наслаждават на мощен и лесно преносим компютър. MSI CUBI 5 е изцяло съвместим със стойките VESA и може да бъде поставен в задната част на монитора ви, така че да спестите място на бюрото си. Поради тази своя функционалност, този мини компютър поддържа и включване от външен бутон (опция). Ако желаете да ъпгрейднете част от компютъра може да го направите по изключително лесен начин чрез развъртането на 4 винта в долната му страна. MSI CUBI 5 разполага с HDMI и DP портове, които ви позволяват да използвате два монитора едновременно и ви помагат да повишите продуктивността си. Освен това този компютър работи изключително безшумно и е много добър избор за помещения с малки деца или натоварени помещения с много хора.
| Серия | CUBI |
|---|---|
| Софтуер | Windows 10 Home |
| Процесор, серия | Intel Core i3 |
| Процесор | Intel Core i3-10110U 2.10 GHz, 4 MB cache |
| Памет, GB | 8GB (1x8GB) |
| Памет, слотове | 2x DDR4 2666MHz SO-DIMMs, Up to 64GB |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256GB M.2 PCIE |
| Монитор | - |
| Web камера, MP | - |
| Видео карта, тип | Intel UHD Graphics |
| Видео карта, GB | - |
| Оптично устройство | - |
| Звук | - |
| Мрежа | Intel WGI219V, 802.11 AC, BT 5 |
| Paralel порт | - |
| Serial порт | - |
| M.2 слот | 1 M.2 SSD (auto switch), 1 2.5” SSD / HDD |
| USB порт | 1 USB 3.2 Gen 1 Type C, 1 USB 3.2 Gen 1 Type A, 2 USB 2.0, 2 USB 3.2 Gen 1 Type A |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | DisplayPort |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Mic-in, 1 Headphone-out |
| Разширителен порт | - |
| DVI конектор | - |
| VGA конектор | - |
| S/PDIF конектор | - |
| Четец за карти | - |
| Аксесоари в комплекта | - |
| Windows OS | yes |
| Кутия | Mini |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 12.4 x 12.4 x 5.4 |
| Цвят | Black |
| Чипсет | Intel SoC |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.