Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI PRO MP2412, 23.8", 100Hz, 1920x1080 FHD, VA, 1ms MPRT, 4ms GTG, 4000:1 CONTRAST RATIO, Anti-glare, 1x HDMI, 1x DP, VESA 75, Tilt, 300 cd/m2, 113% (CIE 1976), VESA 75mm, Display Kit App, T?V certified anti-flicker, 9S6-3BA9CH-042
MSI PRO MP2412 е перфектният 23.8-инчов монитор за всички програмисти, уеб дизайнери и креативни потребители. Този монитор е TUV сертифициран и не допуска вредно за очите ви трептене. Освен това той намалява отделената синя светлина и предпазва очите ви от допълнително напрежение и умора. Този монитор разполага със 100 Hz честота на опресняване и 1 ms (MPRT) време за реакция, които ви гарантират невероятно визуално изживяване. Освен това мониторът има невероятно голямо контрастно съотношение от 4000:1, което ви позволява да се насладите на ярки цветни изображения и точни тъмни тонове. Вече може да бъдете сигурни, че ще се насладите на по-наситено черно и по-блестящо бяло дори в най-тъмните и най-ярките сцени. Този монитор има специален дизайн, който не изисква никакви инструменти по време на сглобяването на стойката. Това ви гарантира, че ще започнете да го използвате в мига в който решите, без досадно отлагане и забавяне. Освен това този монитор разполага с вграден слот за аксесоари, където можете лесно да съхранявате телефона си и да следите нотификациите и обажданията си безпроблемно.
| Размер на екрана, inch | 23.8" (60.45 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 4 000:1 |
| Динамичен контраст | 4 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | 5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 54.2 x 18.2 x 42.9 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Стандарти | CB/CE Energy Star |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.