Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI G274F, 27", 180Hz, Rapid IPS, 1ms, 1920x1080 FHD, Nvidia G-sync compatible, HDR Ready, Night Vision, Anti-Flicker, LBL, 250 nits, 1000:1, 100M:1, 2xHDMI, 1xDP, 1xEarphone out, Tilt, Console mode, Frameless, Vesa 75, Black, 5.3kg
Визуализирайте победата си с този невероятен монитор за гейминг. MSI G274F разполага с 1920x1080 резолюция, 180 Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция, които ви дават конкурентното предимство, от което се нуждаете, за да победите опонентите си. Този монитор е съвместим с Nvidia G-sync и може да съпостави честотата на опресняване на дисплея с вашия GPU за ултра-гладък геймплей. Бързият IPS дисплей предоставя на геймърите ултра бързо време за реакция от 1ms, което значително ще намали появата на замъгляване на екрана. Кристално чистият образ със сигурност ще ви даде конкурентно предимство за прецизни решения в игри с бързи движения. MSI G274F ще ви даде предимство в бързо движещите се игри като стрелба от първо лице, битки, състезателни симулатори, стратегии в реално време и спорт. Този тип игри често изискват бързи и прецизни движения, които са гарантирани от бързото време на реакция и отличната честота на опресняване на монитора. MSI G274F има по-голямо цветово покритие в сравнение с обикновените монитори. Цветовете и детайлите на играта ще изглеждат по-реалистични и завършени, което ще допринесе за пълното ви потапяне в света на любимите ви игри. Когато се наслаждавате на любимите си игри никога не трябва да правите избор между накъсан геймплей или счупени кадри. С този страхотен гейминг монитор никога няма да се налага да правите подобен избор. Той ви гарантира плавна производителност без артефакти и гейминг изживяване на едно ново ниво.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | Rapid IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | G-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | Frameless |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 23.2 x 47.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.31125 x 0.31125 mm |
| Честота H/ V | 31~201 KHz / 48~180 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.