Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI PRO MP275, 27", IPS, 100Hz, 1920x1080 FHD, 1ms MPRT, 4ms GTG, 300 cd/m2, 93% (CIE 1976), Anti-glare, EyesErgo, MSI EYE CARE, DISPLAY KIT APP, 1x HDMI, 1x D-Sub (VGA), Speakers 2x 2W, Tilt, 1x Line-in, 1x Headphone-out, VESA 100, 9S6-3PC3CM-002
MSI PRO MP275 е перфектният 27-инчов монитор за всички потребители – от бизнес професионалисти до студенти и ученици. Този монитор е TUV сертифициран и не допуска вредно за очите ви трептене. Освен това той намалява отделената синя светлина и предпазва очите ви от допълнително напрежение и умора. Този 27-инчов EyesErgo монитор ви предлага по-голямо зрително поле и ще увеличи вашата продуктивност значително. Мониторът разполага със 100 Hz честота на опресняване и 1 ms (MPRT) време за реакция, които ви гарантират невероятно визуално изживяване. MSI PRO MP275 ще ви помогне да предпазите зрението си, благодарение на ергономичния си дизайн и специалните функции за грижа за очите. Той ви осигурява подобрен комфорт и ви помага да достигнете една по-здравословна продуктивност. IPS панелът на монитора ви помага да подобрите работния си процес, тъй като ви дава перфектна видимост и минимално отклонение, независимо от ъгъла под който гледате монитора. Така ще имате възможността да работите в екип по-лесно, продуктивно и удобно. Освен това мониторът има вградени високоговорители, стойка със слот за аксесоари и пълни I/O портове, които ви гарантират, че всяка ваша задача ще бъде изпълнена с лекота и удобство.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | Speaker 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | VGA |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 21 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.2 x 20.7 x 45.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.311 x 0.311 mm |
| Стандарти | CB/CE, Energy Star |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.