Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI MAG 274UPF E2, 27", Rapid IPS, 160Hz, 0.5ms, UHD 3840x2160, Flat, HDR 400, AI Vision, FreeSync, PIP, PBP, VRR, ALLM, CEC, 400 nits, 1000:1, 100M:1, 1x DP(1.4a), 2x HDMI (2.1), 1x Type-C (DP alt. PD 15W), Adj.Stand 130mm, Tilt, Swivel, Pivot, VESA
MSI MAG 274UPF E2 е специализиран 27-инчов гейминг монитор, който разполага с UHD панел, който поддържа резолюция до 3840x2160. Този 16:9 панел позволява на геймърите да изследват по-големи игрови сцени в сравнение с други традиционни FHD панели и им осигурява завладяващо игрово изживяване. Кристално чистият образ със сигурност ще ви даде конкурентно предимство за прецизни решения в игри с бързи движения. MSI MAG 274UPF E2 разполага с Rapid IPS панел със 160Hz честота на опресняване и 0.5ms време за реакция, което ви носи най-големи ползи в жанрове с бързо движещи се игри като стрелба от първо лице, ръкопашен бой, състезателни симулатори, стратегии в реално време и спортни игри. Този тип игри изискват много бързи и прецизни движения, което ще ви бъде гарантирано с този страхотен монитор. MSI MAG 274UPF E2 е специално оптимизиран, така че напрежението за очите ви да бъде намалено чрез по-малко излъчваната синя светлина, осигурявайки ви по-дълъг период от време за игра без умора. Стандартните монитори обикновено имат честота на трептене от около 200 пъти в секунда, което е незабележимо с невъоръжено око, но може да причини умора с течение на времето. Технологията MSI Anti-Flicker осигурява много комфортно изживяване при гледане чрез намаляване на количеството трептене. MSI MAG 274UPF E2 е изграден с технология Adaptive Sync, която синхронизира честотата на опресняване на вашия монитор с вашия GPU, за да елиминира накъсването на екрана. Изключително плавните визуализации без забавяне, които Adaptive Sync предоставя, ще ви позволят да се насладите на играта по един изцяло по-добър и приятен начин.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 0.5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 160Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | 30° |
| Вертикално завъртане | 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.3 x 22.8 x 41.0 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.1552 x 0.1552 mm |
| Честота H/ V | 180 - 352 KHz / 48 - 160 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.