Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI MAG 275CQRXF, 27", Rapid VA, 240Hz, 1ms, WQHD 2560x1440, FreeSync Premium, Curved, HDR 400, ClearMR 7000, APP, KVM, Mystic Light, Console Mode, 300 nits, 2500:1, 100M:1, 1x DP(1.4a), 2x HDMI (2.0b), 1x Type-C (DP alt.), Heigh Adj. 130mm, Tilt, Vesa
MSI MAG 275CQRXF е невероятен 27-инчов гейминг монитор, който разполага с WQHD панел, който поддържа резолюция до 2560x1440. Този 16:9 панел позволява на геймърите да изследват по-големи игрови сцени в сравнение с други традиционни FHD панели и им осигурява завладяващо игрово изживяване. Кристално чистият образ със сигурност ще ви даде конкурентно предимство за прецизни решения в игри с бързи движения. MSI MAG 275CQRXF E2 разполага с Rapid VA панел със 180Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция, което ви носи най-големи ползи в жанрове с бързо движещи се игри като стрелба от първо лице, ръкопашен бой, състезателни симулатори, стратегии в реално време и спортни игри. Този тип игри изискват много бързи и прецизни движения, което ще ви бъде гарантирано с този страхотен монитор. Вградените в монитора технологии против трептене и по-малко излъчвана синя светлина осигуряват много комфортно изживяване при гледане, като намаляват количеството трептене и показват по-ниски нива на синя светлина. По този начин запалените геймъри ще могат да се наслаждават на любимите си игри по-дълго време без да изпитват умора в очите си. MSI MAG 275CQRXF е изграден с технология Adaptive Sync, която синхронизира честотата на опресняване на вашия монитор с вашия GPU, за да елиминира накъсването на екрана. Изключително плавните визуализации без забавяне, които Adaptive Sync предоставя, ще ви позволят да се насладите на играта по един изцяло по-добър и приятен начин. Освен това този монитор разполага с новата технология AI Vision, която не само разкрива детайли в тъмните области на екрана, но и подобрява цялостната яркост и да наситеност на цветовете, внасяйки повече яркост в гейминг деня ви.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1000R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 240Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 2 500:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 2 USB 2.0 Type A, USB 2.0 Type B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 60.7 x 26.7 x 42.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Стандарти | CIE1976 standard |
| Честота H/ V | 91.2 - 386.2 KHz / 48 - 240 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.