Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI MAG 274QRF QD E2, 27", Rapid IPS, 1ms, 180Hz, Flat, WQHD 2560x1440, Quantum Dot technology, DisplayHDR 400, Mystic Light, Gaming Intelligence App, 1x DP(1.4a), 2x HDMI (2.0b), 1x Type-C (DP alt.) wPD 65W charging, Heigh Adj. 130mm, Tilt, Vesa 75
MSI MAG 274QRF QD E2 е 27-инчов гейминг монитор с WQHD (2560x1440) панел със 180Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция. Той ви дава конкурентно предимство, когато играете с опонентите си на виртуалното бойно поле и ще бъде вашия верен помощник във всяка е-битка. MSI MAG 274QRF QD E2 е проектиран, така че да ви осигури оптимален комфорт, докато играете. Той ви позволява да променяте позицията на монитора за максимална ергономичност и оптимално изживяване при гледане. Благодарение на супер тясната си рамка, този монитор ви позволява да се насладите на възможно най-доброто визуално потапяне в любимите си игри. Този монитор не създава изкривяване на изображението и допуска само минимални промени в цвета, когато го гледате под различни ъгли. Този страхотен монитор от MSI ви дава завладяващи цветове, проектирани според реалните нужди и желания на геймърите. Мониторът разполага с технологията Quantum Dot, която ви позволява да изпитате хипнотизиращи изображения, изпълнени с ослепителна гама от над един милиард цвята.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 180Hz |
| Яркост, cd/m2 | 400cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync Premium |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | Type-C (DP alt.) wPD 65W charging |
| USB хъб | 2 USB Type-A, USB Type-B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -45° ~ 45° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 130 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.4 x 19.7 x 40.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
| Други | DisplayHDR 400, Kensington Lock, Headphone out |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Честота H/ V | 64.56 - 266.4 KHz/48 - 180 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.