Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI MAG 323UPF, 32", 160Hz, 1ms, 3840x2160 UHD, Rapid IPS, Flat, FreeSync Premium Pro, VESA DisplayHDR 600, KVM, Tilt, HEIGHT ADJUSTMENT 100mm, 2x HDMI, DP, 1x USB Type-C with DP and PD 90W,PIP and PBP, VESA 100, 9S6-3DC79T-001
MSI MAG 323UPF е 32-инчов гейминг монитор с 3840x2160 UHD панел със 160Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция. Той ще бъде отличен помощник в преследването на победата на виртуалното поле на всеки запален геймър. Този монитор ви дава конкурентно предимство, когато играете с опонентите си на виртуалното бойно поле и ще бъде вашия верен помощник във всяка виртуална битка. MSI MAG 323UPF е проектиран, така че да ви осигури оптимален комфорт, докато играете. Той ви позволява да променяте наклона и височината на монитора за максимална ергономичност и оптимално изживяване при гледане. Този монитор разполага с AMD FreeSync Premium технология, която изравнява честотите на опресняване на дисплея и тези на GPU за ултра-гладък геймплей и динамичен контраст, готов за HDR. AMD FreeSync Premium ви дава допълнително плавен геймплей без разкъсвания при върхова производителност. Благодарение на супер тясната си рамка, този монитор ви позволява да се насладите на възможно най-доброто визуално потапяне в любимите ви игри. Този монитор не създава изкривяване на изображението и допуска само минимални промени в цвета, когато го гледате под различни ъгли. Този страхотен монитор от MSI ви дава завладяващи цветове, проектирани според реалните нужди и желания на геймърите.
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 160Hz |
| Яркост, cd/m2 | 440cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 1 USB Type-C |
| USB хъб | 3 USB 2.0 Type-A, 1 USB 2.0 Type-B |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 100 mm |
| Рамка | Frameless |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 34 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 72.7 x 23.4 x 49.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.1845 x 0.1845 mm |
| Честота H/ V | 180~352 KHz / 48~160 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.