Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI G32CQ5P, 170Hz, 1ms, VA, 2560x1440 (WQHD), Curve 1500R, Adaptive-Sync, HDR Ready, Anti-Flicker, Less Blue Light, Night Vision, 3000:1, 100M:1, DP, 2x HDMI 2.0b, 1x Earphone out, Tilt, Height. Adj. 90mm, VESA 75, Frameless, 9S6-3DB44H-027
MSI G32CQ5P е 31.5-инчов гейминг монитор с извит 2560x1440 (WQHD) панел със 170Hz честота на опресняване и 1ms време за реакция. Той ви дава конкурентно предимство, когато играете с опонентите си на виртуалното бойно поле и ще бъде вашия верен помощник във всяка е-битка. Проектиран за завладяващи, но състезателни игри, мониторът може да се похвали с невероятната кривина от 1500R (1500 mm радиус) за най-всеобхватното 31.5-инчово 2560x1440 (WQHD) изживяване при стандартно разстояние за гледане. Този монитор разполага Adaptive-Sync технология, която ви дава допълнително плавен геймплей без разкъсвания при върхова производителност. MSI G32CQ5P е проектиран, така че да ви осигури оптимален комфорт, докато играете. Той ви позволява да променяте позицията на монитора за максимална ергономичност и оптимално изживяване при гледане. Благодарение на супер тясната си рамка, този монитор ви позволява да се насладите на възможно най-доброто визуално потапяне в любимите си игри. MSI G32CQ5P не създава изкривяване на изображението и допуска само минимални промени в цвета, когато го гледате под различни ъгли. Този страхотен монитор от MSI ви дава завладяващи цветове, проектирани според реалните нужди и желания на геймърите. Този монитор е TUV сертифициран и не допуска вредно за очите ви трептене. Освен това той намалява отделената синя светлина и предпазва очите ви от допълнително напрежение и умора.
| Размер на екрана, inch | 31.5" (80.01 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Curved 1500R |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | VA |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 170Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 3 000:1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Adaptive-Sync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | -30°/+30° |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | 90 mm |
| Рамка | Frameless |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 32 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 71.0 x 28.7 x 55.6 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 75 x 75 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.2724 x 0.2724 mm |
| Честота H/ V | 90.9~251.1 KHz / 48~170Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.